BeamZPro COB150WW PRO PAR 150W COB Varmvitt
Varmvit professionell COB PAR-spot
Art nr:SKY-150.612
  • Pararmaturen har COB-teknik
  • Garanterat flimmerfria inspelningar
  • 150 Watt stark LED par
    I lager / Leveranstid ca. 4-8 vardagar
    Produktbeskrivning
  • Pararmaturen har COB-teknik
  • 150 Watt stark LED par
    • 1x 150W COB WW LED
    • CRI >98
    • Strålvinkel 25° (eller 60° med extra diffusorfilter)
    • DMX och fristående läge
    • 1, 2 eller 4 DMX-kanaler
    • Master/slav funktion
    • Autoläge
    • 4 förprogrammerade program
    • DMX in/utgång via 3-pin XLR
    • PowerConnector ingång/utgång
    • Kontrollpanel med LED-display
    • Dubbelfäste fungerar även som golvstativ
    • Inklusive fjärrkontroll
    Märke beamZ Pro
    Produktens färg Svart
    Ljuskälla Enfärgad LED
    LED-färger Varm vit
    LED-ström 150W
    Färgåtergivningsindex (CRI) >98
    Färgtemperatur 3000K
    Antal lysdioder 1
    Strålvinkel 25° (60° med medföljande diffusor)
    Fältvinkel 50°
    Belysningsstyrka 11.182 lx @ 1m
    Strob / sek. 0 - 20 Hz
    DMX-kanaler 1, 2, 4
    DMX-anslutning 3-stifts XLR
    Inställningar Automatiska program, DMX, Manual, Master/Slave
    IP-betyg IP20
    Kyl Konvektion
    Visa LCD
    Strömkontakt Strömkontakt
    Energiförbrukning 2,09 - 1,15A
    Strömförsörjning 100-240VAC 50/60Hz
    Mått (L x B x H) 220 x 190 x 190 mm (220 x 350 x 190 med fäste)