BeamZ rökmaskin BLAZE1800 - Horisontell och vertikal rökmaskin med ljus - 1800W
BLAZE1800 VERTICAL FOGGER 24X4W 4IN1 LED
Art nr:SKY-160.542
  • Rökmaskinen kan användas både vertikalt och horisontellt.
  • En trådlös och trådbunden fjärrkontroll ingår.
  • Röken lyses upp i färg av de 24 kraftfulla lysdioderna.
  • Rökmaskinen kan arbeta manuellt, via DMX eller självständigt.
  • Med en tankvolym på inte mindre än 2,8 liter kommer du inte att stå med en tom tank.
    25 st i lager (Leveranstid ca. 1-4 vardagar)
    Produktbeskrivning
    Bruksanvisning - Download
    Horisontell och vertikal rökmaskin
    Service
    LED-ljus
    Tips
    Egenskaper
    varumärke beamZ
    Produktens färg Svart
    Värmeelement 1800W
    Uppvärmningstid (minuter) 4
    Återuppvärmningstid (minuter) 35 sek
    Utgångsvolym per minut 350 m³
    Tank kapacitet 2,8 l
    Ljuskälla 4-i-1 LED
    LED-färger Röd, grön, blå, bärnsten
    LED-ström 4W
    Antal lysdioder 24
    Lägen DMX, manuell
    DMX-kanaler 8
    DMX-anslutning 3-stifts XLR
    Strömförsörjning 230/240VAC 50/60Hz
    Mått (L x B x H) 450 x 300 x 200 mm