MAX MAX15SUB 15" Sub bas, passiv
Art nr:SKY-170.682
En kompakt subwoofer på 1200 W, designad för att återge dynamiska, klara och solida basfrekvenser i lågpassområdet 30Hz-300Hz. Du kan känna vibrationerna. Djup resonansfri basåtergivning tack vare det solida och robusta huset täckt med dämpande filt. En perfekt subwoofer för användning i diskotek, klubbar, pubar, stora hemvideoapplikationer etc. Kraftig 15" 1200W Peak Effekt bashögtalare Inbyggt lågpassfilter Täckt med dämpande filt Djupt resonansfritt basrespons Skyddshörn och infällda handtag Tophat för 35mm stativ Anslutningar: 2x 6,3 mm jack, 2x terminaler
21 st i lager (Leveranstid ca. 1-4 vardagar)
Produktbeskrivning
Specifikationer7
En kompakt subwoofer på 1200W Peak effekt, designad för att återge dynamiska, klara och solida basfrekvenser i lågpassområdet 30Hz-300Hz. Du kan känna vibrationerna. Djup resonansfri basåtergivning tack vare det solida och kraftiga kabinettet täckt med dämpande filt. En perfekt sub bas för användning i diskotek, klubbar, pubar, stora hemvideoapplikationer etc.
  • Kraftig 15" 1200W Peak effekt /400w RMS bashögtalare
  • Inbyggt lågpassfilter
  • Täckt med dämpande matta
  • Djupt resonansfritt basrespons
  • Skyddshörn och infällda handtag
  • 35mm stativkopp
  • Anslutningar: 2x 6,3 mm telejack, 2x terminaler
Varumärke    Max
Högtalaranslutn.    6,3 mm telejack, högtalarskruvterminal
Högtalartyp    Passiv
Utgångseffekt: Max    1200W Peak Effekt
Uteffekt    400W RMS
Diameter bashögtalare    15"
Frekvens    30-300 Hz
Impedans    8 ohm
SPL @ 1W / 1m    99 dB
Mått (L x B x H)    370 x 485 x 565 mm