Vonyx VX1000BT 2+2 Aktiv högtalarsystem, 2x10 bas+ 2 x Topp
Vonyx VX1000BT Aktivt högtalarset med 2xsub + 2xtopp
Art nr:SKY-170.104
VX1000BT är ett komplett plug & play-högtalarset. Allt som behövs för att komma igång levereras komplett vid leverans. All kraft kommer från 10" sub basen som rinehåller förstärkaren, båda topparna och den passiva sub basen är anslutna till förstärkarenheten. Den inbyggda BT-mottagaren låter enkelt strömma din musik trådlöst från din smartphone eller så kan du använda inbyggd MP3-spelare med USB och SD kortplatser. 2x 10" sub bas (aktiv och passiv), 2x Top med varje 2x 4,5" mellaregister och en 2,5 ' diskant Levereras inklusive NL2-högtalarkablar, Levereras inklusive 2x mellanstång (130-160cm) Levereras med trådbunden mikrofon, BT-mottagare för ljudströmning, USB-port och SD / MMC för MP3-uppspelning, Mikrofoningång 6,3 mm telejack uttag, Stereo RCA och 6,3 mm telejack linjeingångar, Oberoende sub bas och mastervolym, Ekoeffekt för mikrofon, Diskant och baskontroll
23 st i lager (Leveranstid ca. 1-4 vardagar)
Produktbeskrivning
Specifikationer8
  • Komplett 1000W Plug & Play högtalarset
  • 2x 10 "subwoofer" sub bas par med varje 2x 4,5" mellanelement och en 2,5" diskant
  • Levereras med NL2-högtalarkablar
  • Levereras med 2x stativ (130-160cm)
  • Levereras med trådbunden mikrofon
  • BT-mottagare för ljudströmning
  • USB-port och SD / MMC för MP3-uppspelning
  • Mikrofoningång 6,3 mm telejack uttag
  • Oberoende sub bas och mastervolym
  • Ekoeffekt för mikrofon
  • Diskant och baskontroll
Märke
Vonyx
Anslutningar 6,3 mm uttag, SD, RCA, USB
Utgångar NL-4, RCA
Utgångseffekt: Max 1000W
Utgångseffekt: Högtalare 100W
Utgångseffekt: sub bas 400W
Diameter diskanter 2,5"
Antalet diskanter 2
Diameter mellanregister 2,5"
Mängden mellanregister 4
Diameter bashögtalare 10"
Frekvens 40 - 20 000 Hz
Spridning 120° x 50°
SPL max 128 dB
Strömförsörjning 220-240VAC 50Hz
Mått: Per högtalare 125 x 140 x 390 mm
Mått: Sub bas 390 x 370 x 405 mm